Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Czy warto mówić sobie wszystko? Co na ten temat myślą handsomemen-i.

58135 | 0 | | Dodaj do Ulubionych | Strona GłównaCzy warto mówić sobie wszystko? Co na ten temat myślą handsomemen-i.

Tyle razy słyszeliśmy, że udany związek to ten, w którym partnerzy nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Tymczasem w życiu bywa różnie. Czasami niedomówienia pozwalają unikać konfliktów, a małe sekrety dodają związkowi pikanterii. Według handsomemen-ów tajemnicza, pełna niespodzianek kobieta dla partnera zawsze będzie podniecająca i ciekawa.
Na forum handsomemen-ów możemy przeczytać, że jeśli kobieta nie jest pewna czy jej związek rzeczywiście opiera się na zdrowej szczerości i obawia się, że może popełnić błędy należy przeczytać książki specjalistów, które bardzo wiele mogą pomóc. Handsomemen-i na swoim forum piszą o czym najlepiej mówić, a co lepiej przemilczeć. Jednak skoro nie warto mówić o  wszystkim skąd wiadomo, co można zataić bez szkody dla związku, a o czym powiedzieć należy. Handsomemen-i piszą na forum, że wszystko zależy od sytuacji i wzajemnej relacji partnerów. Bardzo ważny jest też powód dla którego nie chce się mówić prawdy. Handsomemen-i uważają, że jeśli czegoś się nie mówi, dlatego, że nie chce urazić się kogoś jakąś informacją to dobrze się robi, zostawiając ją dla siebie. Jeśli woli się pewne rzeczy zostawić dla siebie należy pamiętać tylko o jednym, a mianowicie, sekret, który ma szanse się wydać, zaciąży na zaufaniu partnera. Na forum handsomemen-ów pisze, że bliskość to troska o partnera, odpowiedzialność za wzajemne uczucia, czyli i za to, by się nie ranić.


Głosuj (0)

17:40:15 22/07/2010 [Powrót]Archiwum
2010
Lipiec
Kwiecień


Autor
handsome.forum


Dodaj do Ulubionych

Linki
Komentarze i opinie o Handsome Men na forum
Klinika Handsome Men opinie
Handsome Men Forum
Forum Handsome Men


Ulubieni


Opinie oraz komentarze na temat Handsome Men forum.