Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Klinika Handsome Men forum

58135 | 0 | | Dodaj do Ulubionych | Strona Główna

Klinika Handsome Men forum

Już nie wiedziałem co robić. Miałem chęć wziąć maszynkę do golenia i ściąć się na łyso. Miałem tak okropne włosy, że bałem się podchodzić do lustra, a jak już to zrobiłem, to dobrze, że nie było w pobliżu żadnych nożyczek, bo wyglądał bym zapewne jeszcze gorzej.

Cóż robić, pozostało udać mi się do fryzjera, ale pytanie gdzie? Właśnie. Na takie pytanie zazwyczaj najlepiej odpowiada Internet. Jakiś facet w Internecie wygłaszał niesamowicie pozytywne komentarze na temat salonu w centrum Warszawy. Dał linka, więc nie pozostało mi nic innego, jak sprawdzić na czym polegał fenomen. Trafiłem na Klinika Handsome Men forum.

Mnóstwo ludzi tak komplementowało ten salon, że aż postanowiłem zadzwonić. Miła pani przedstawiła mi ogromną ofertę, ale niestety wraz z nią ceny. Jak je usłyszałem to prawie dostałem zawrotów głowy. Kogo stać na takiego fryzjera? Chyba tylko najbogatszych.

Głosuj (0)

02:21:42 26/04/2010 [Powrót]

Archiwum
2010
Lipiec
Kwiecień

Autor
handsome.forum

Dodaj do Ulubionych

Linki
Komentarze i opinie o Handsome Men na forum
Klinika Handsome Men opinie
Handsome Men Forum
Forum Handsome Men

Ulubieni

Opinie oraz komentarze na temat Handsome Men forum.