Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Forum Handsome Men

58135 | 0 | | Dodaj do Ulubionych | Strona Główna

Forum Handsome Men

Ostatnio buszowałam w Internecie i nie mając już nic zupełnie do roboty, zaczęłam przeglądać zdjęcia, moim zdaniem, ładnych chłopców.

W Internecie było ich mnóstwo, ale ja patrzyłam przede wszystkim na fryzurę, bo musze się przyznać, ale mam na tym punkcie fetysz. Ku mojemu zaskoczeniu, wszystkie najładniejsze zdjęcia pochodziły z jednego miejsca, a mianowicie z forum o Handsome Men. Weszłam tam i moim oczom ukazały się najpiękniejsze męskie fryzury jakie kiedykolwiek widziałam.

Forum Handsome Men było fantastyczne! Mnóstwo zdjęć, mnóstwo pozytywnych opinii. Jak już się napatrzyłam i powzdychałam do monitora komputera, pomyślałam o moim tacie, który na głowie miał jeden wielki problem. Pobiegłam mu powiedzieć co znalazłam w Internecie i Handsome Men forum wydało mu się bardzo interesujące.

Po tygodniu mój tata miał już piękna fryzurę, a nijakie coś z jego głowy zniknęło i mam nadzieje, że już nigdy nie powróci.

Głosuj (0)

02:15:50 26/04/2010 [Powrót]

Archiwum
2010
Lipiec
Kwiecień

Autor
handsome.forum

Dodaj do Ulubionych

Linki
Komentarze i opinie o Handsome Men na forum
Klinika Handsome Men opinie
Handsome Men Forum
Forum Handsome Men

Ulubieni

Opinie oraz komentarze na temat Handsome Men forum.